Członkami Samorządu Uczniowskiego są:

 

- przewodnicząca  Kacper Kot

- zastępca  Wiktoria Cwynar

- skarbnik  Karolina Wolska

- sekretarze  Marcelina Guzek, Kacper Haligowski, Mikołaj Hnatio,

- członek  Nikola Wilk

 

 

 

Samorząd SP i Gim zaprasza do wzięcia udziału w akcjach i konkursach

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zaprasza do wzięcia udziału w akcjach: Świąteczna Paczka, Góra Grosza i Adopcja Serca.

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia jest takim szczególnym czasem, kiedy staramy się czynić więcej dobra i pomagać tym, którzy tego potrzebują. Dlatego zachęcamy do włączenia się w nasze akcje.

Czytaj więcej: Samorząd SP i Gim zaprasza do wzięcia udziału w akcjach i konkursach

Wybory do SU w SP wrzesień 2011

Dnia 27 września 2011 roku w Szkole Podstawowej w Racławówce odbyły się wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. W wyborach brali udział uczniowie klas I – VI. Wybierali oni spośród sześciu kandydatów przewodniczącego szkoły, zastępcę,  skarbnika i sekretarza. Kandydaci to:
Sebastian Bednarski, Dominik Dziedzic, Gabriela Gajda, Nikola Kalandyk, Anna Maciej, Magdalena Maciej, Martyna Olszewska, Magdalena Pieniążek, Jarosław Witek.
W wyborach swój głos oddało 81 uczniów.

Kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:

Sebastian Bednarski - 4
Dominik Dziedzic- 4
Gabriela Gajda - 23
Nikola Kalandyk - 12
Anna Maciej - 19
Magdalena Maciej- 4
Martyna Olszewska - 6
Magdalena Pieniążek - 2
Jarosław Witek - 6

Przewodniczącą szkoły została Gabriela Gajda
Zastępcą przewodniczącej – Anna Maciej
Skarbnikiem -  Nikola Kalandyk
Sekretarzami – Martyna Olszewska i Jarosław Witek


Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy.


Wycieczka edukacyjna do Boguchwały

Uczniowie klas 4 - 6 wzięli udział w edukacyjnej wycieczce do Boguchwały zaplanowanej przez opiekunki Samorządu Szkolnego i Klubu Patriotycznego. Pierwszym punktem na edukacyjnej ścieżce była wizyta w kościele w Boguchwale, gdzie ksiądz proboszcz bardzo ciekawie opowiedział o historii miasta Boguchwała i o historii kościoła a także był przewodnikiem po pozostałościach po ogrodach zespołu pałacowego z okresu baroku. Kolejnym punktem wycieczki było wysłuchanie referatu przygotowanego przez uczniów klasy 6 pod pomnikiem Grunwaldu,

Czytaj więcej: Wycieczka edukacyjna do Boguchwały

Sprzedaż cegiełek...

W październiku przedstawiciele SU  sprzedawali cegiełki na rzecz Fundacji Osób Niepełnosprawnych i Niewidomych „Pomóż i Ty”. Zebraliśmy 103 złote. Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji. Kolejną akcją przeprowadzoną przez SU była „Góra Grosza”. Zebraliśmy 373,25 zł. Najbardziej hojne okazały się klasy II, I i V. Dla nich Samorząd Uczniowski przygotował specjalne dyplomy. Wszyscy zaś, którzy wrzucali grosiki do puszek, otrzymali małe upominki –batoniki. Pieniądze zostały przekazane  Fundacji „Nasz Dom”. Samorząd Uczniowski przygotował także dyskoteki z okazji Dnia Chłopaka i andrzejek. W współpracy z wszystkimi nauczycielami przygotował mikołajki dla uczniów oraz wigilijkę przed Bożym Narodzeniem, kiermasz ozdób świątecznych, sprzedaż kalendarzy na 2011r.

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 45

W ostatnim tygodniu 34

W tym miesiącu 214

Wszystkich 51115

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki