Członkami Samorządu Uczniowskiego są:

 

- przewodnicząca  Estera Lantenszleger

- zastępca  Weronika Błażej

- skarbnik  Konrad Szczepek

- sekretarze  Hubert Głazowski

- członkowie  Karolina Krause, Krystian Szopa

 

 

 

Wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego w SP

27 września uczniowie szkoły podstawowej wybierali przewodniczącego Samorządu  Uczniowskiego i jego współpracowników. Wybory poprzedziła kampania wyborcza. Kandydaci obiecywali bardzo dużo, np. mniej zadań domowych, więcej dyskotek i zawodów sportowych, dzień bez jedynki, możliwość przybycia do szkoły ze swoim zwierzęcym przyjacielem, słodkie upominki.

Czytaj więcej: Wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego w SP

Samorząd SP i Gim zaprasza do wzięcia udziału w akcjach i konkursach

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zaprasza do wzięcia udziału w akcjach: Świąteczna Paczka, Góra Grosza i Adopcja Serca.

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia jest takim szczególnym czasem, kiedy staramy się czynić więcej dobra i pomagać tym, którzy tego potrzebują. Dlatego zachęcamy do włączenia się w nasze akcje.

Czytaj więcej: Samorząd SP i Gim zaprasza do wzięcia udziału w akcjach i konkursach

Wycieczka edukacyjna do Boguchwały

Uczniowie klas 4 - 6 wzięli udział w edukacyjnej wycieczce do Boguchwały zaplanowanej przez opiekunki Samorządu Szkolnego i Klubu Patriotycznego. Pierwszym punktem na edukacyjnej ścieżce była wizyta w kościele w Boguchwale, gdzie ksiądz proboszcz bardzo ciekawie opowiedział o historii miasta Boguchwała i o historii kościoła a także był przewodnikiem po pozostałościach po ogrodach zespołu pałacowego z okresu baroku. Kolejnym punktem wycieczki było wysłuchanie referatu przygotowanego przez uczniów klasy 6 pod pomnikiem Grunwaldu,

Czytaj więcej: Wycieczka edukacyjna do Boguchwały

           

Film promujący Zespół Szkół w Racławówce

Odwiedziło nas

Wczoraj 33

W ostatnim tygodniu 9

W tym miesiącu 588

Wszystkich 83223

Odwiedź nas na:

Galeria zdjęć

Ważne linki